Kredyt dla osób pracujących za granicą.
 • WesolyRomek lipiec 2011
  Witam

  Pracuje na stałe w Anglii, jest to praca legalna u angielskiego przedsiębiorcy co mogę bez problemu udokumentować. Okazało się że w wyniku nie najlepszej aury ostatnimi czasy moja rodzina w Polsce znalazła się w naglącej potrzebie zdobycia dodatkowych środków pieniężnych.
  Jako że zarabiam całkiem nieźle postanowiłem wziąć kredyt w Polsce z uwagi na atrakcyjny kurs funta do złotego.
  Zaopatrzyłem się w zaświadczenie o zarobkach u mojego pracodawcy i przyjechałem do kraju by dopełnić formalności. Wizyta w Gettin banku okazała się jednak bezowocna z uwagi na to ze bank ten nie respektuje zaświadczeń o zarobkach z Wielkiej Brytanii jeżeli ta osoba nie jest zatrudniona przez polskiego pośrednika.
  Moje pytanie jest takie. Czy jest w Polsce bank lub inna instytucja finansowa skłonna udzielić kredytu osobie na stałe pracującej za granicą u zagranicznego przedsiębiorcy? Jeżeli tak to jakie dokumenty będą wymagane by taki kredyt zaciągnąć?
 • Ania lipiec 2011
  Twój problem wynika raczej z braku chęci banku do sprawdzenia wiarygodności twojego oświadczenia niż z rzeczywistej niemocy. Obawiam się ze w innych bankach napotkasz podobne problemy. Sugeruje zatem zainteresować się jakąś firmą pożyczkową w stylu, Szybka Pożyczka czy Provident. Tu nie powinieneś napotkać takich problemów.
 • Redakcja lipiec 2011
  Proponuję wysłać wnioski o kredyt przez Internet. Formularze dostępne są tutaj. 12 różnych ofert, wiec szansa na otrzymanie kredytu jest spora.
 • arkadiusz sierpie 2011
  Z ofert banków, które zaproponowała redakcja osobiście korzystam z mBanku i jestem zadowolony. Miła obsługa, decyzje (pozytywną) dostałem zanim doszedłem do domu z ich placówki, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Ofertę też mają niczego sobie.
  Pozdrawiam

Witaj !

Jeśli chcesz wziąść udział w dyskusji zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj Zarejestruj